Pravidla

Přihlášení

Nejprve se musíte do soutěže zaregistrovat. Na této stránce si zvolte uživatelské jméno a heslo, které nesmíte zapomenout – při každé příští návštěvě je budete potřebovat k přihlášení ke svému účtu. Chceme po vás i e-mailovou adresu, což má dobrý důvod. Pokud heslo zapomenete, můžeme vám pomoci ho právě díky e-mailu znovu nalézt. A navíc: když vyhrajete některou z cen, je pro nás váš e-mail jedinou možností, jak se s vámi spojit. Registrace a přihlášení je též umožněna přes fb účet.

Tipování zápasů

Tipuje se konečný stav ze zápasů v daném kole . Vaše tipy můžete upravovat 15 minut před začátkem utkání.
Používá se časový server. Prosíme tak žádnou diskuzi o čase. Své tipy vyplňte včas. Nejpozději v úterý následujícího týdne bude vypsáno nové kolo a vyhodnoceno minulé. Kola tipovací soutěže se sčítají následovně:

Bodování

Ve hře jsou 4 možnosti jak získat body:

  1. Přesný výsledek zápasu = 5 bodů
  2. Správně tipnutá  Výhra – Prohra – Remíza = 3 body

Další možností jak získat body jsou EXTRA BODY:

Golový bonus = 2 body. Tento bonus je připsán uživateli tehdy pokud správně tipne počet gólů domácích nebo hostů, ale výsledek je špatně např.(např. výsledek je 2-1 a uživatel tipoval 1-1).

Golový rozdíl = 2 body. Tento bonus je připsán uživateli v případě, že uživatel předpověděl správného vítěze a uživatel měl pravdu o rozdílu branek (např. výsledkem je 2-1 a uživatel tipoval 3-2). Tento bonus není odměněn v případě, že uživatel předpokládá špatnou stranu vítěze (např. výsledkem je 2-1 a uživatel tipoval 2-3), nebo pokud je výsledek utkání remíza (např. 2-2).

Zlatý míč – JOKER = zdesetinásobení bodů

Hráč  dostane možnost volby tzv JOKERA, který mu umožní zdesetinásobit body. Tento zlatý míč je umístěn vedle rozpisu zápasů. Zlatým míč (JOKER) můžete přesouvat po zápasech do té doby než se z aktivuje. Zlatý míč (JOKER) je aktivován v okamžiku začátku zápasu ve kterém je umístěný dále již není možnost přesunu. Jokera můžete použít 1x za celou dobu trvání hry (tipovací soutěže).

Bonusová otázka = 5 bodů

V každém kole bude 1 bonusová otázka. Otázka bude přiřazena k zápasu. Při správné odpovědi bude uživateli připsán bonus.

Upozornění:

Tipovací soutěž může být kdykoliv ukončena a to bez udání důvodů.